Dnešní focení bylo opravdu sladké :-) V hlavní roli můžeme vidět variace sladkostí a bonbónů.

Při dnešním netradičním focení jsme se snažili o "foto koláž" malůvek a drobných předmětů. Fotografie se můžete rozkliknout prohlédnout pod textem.

Při dnešním focení jsme dali volnost naší představivosti a krásně jsme si pohráli s korálky. Trénovali jsme focení z různých úhlů pohledu a různou hloubku ostrosti na snímcích. Naše povedené fotografie detailů korálků si můžete prohlédnout pod textem.

Krásné počasí nás tento týden opět vylákalo ven. Pod textem pro vás máme ukázky našich fotografií a zábavy, které jsme si užili s podzimním listím.

Dnešní hodina fotokroužku se konala v interiéru naší školy. Žáci fotili školní pomůcky, hráli si s pastelkami a také nafotili několik krásných fotek spolužáků ve školní lavici. Fotografie si můžete prohlédnout pod textem.

Přejeme všem našim čtenářům krásný den a přinášíme vám náhled do zákulisí focení za uplynulé tři týdny. Přestože focení může být i pěkná dřina, často je třeba vyfotit i více než deset fotek, než se povede perfektní snímek, můžete na následujících fotografiích vidět, že nás tento koníček opravdu baví a užíváme si také spoustu legrace :)

Dnes odpoledne nás v parku u školy čekalo krásné slunečné počasí a focení v barevné podzimní krajině. Na naše povedené fotografie se můžete podívat v tomto albu nebo kliknutím na obrázek pod textem.

Dnes jsme se věnovali focení v exteriéru (v krásném prostředí parku u školy). Naším úkolem bylo vyzkoušet si různou kompozici a využití prostoru fotografie společně s technikou "zlatého řezu". Jako modelové nám posloužili panáčci z lega, autíčka a další menší hračky.

Našim prvním projektem bylo nafocení portrétových fotografií jednotlivých členů kroužku v interiéru školy. V tomto článku se můžete podívat na naše nadějné fotografy a jejich první práce. Děti si zkoušely focení digitální zrcadlovkou a použití stativu.