Jako třešničku na dortu jsme si nechali výlet do ZOO v Ústí nad Labem, který se uskutečnil ke konci školního roku jako předpolední setkání kroužku. Určitě si prohlédněte naše povedené fotografie v této galerii.

Dnes jsme se věnovali focení různých předmětů a scén v interiéru. Fotogalerii v tuto chvíli připravujeme.

Při dnešní schůzce si žáci vyzkoušeli při focení kontrast mezi barevnou a černobílou fotografií. Naši práci si můžete prohlédnout zde.

Sluníčko nás dnes vylákalo ven a žáci pořídili první letošní jarní fotografie. Prohlédnout si je můžete v této galerii.

Naši šikovní fotografové zajišťovali fotodokumentaci na školní akci Velikonoční jarmark a také fotili účastníky v jarním foto koutku. Foto koutek měl velký úspěch - největším lákadlem byla naše zapůjčená živá "rekvizita" :-) Dále jsme také zajistili fotodokumentaci dnu otevřených dveří na naší škole. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Dnes jsme si připravili fotografie, ze kterých se v dalším týdnu pokusíme vytvořit krátký komiks. Prohlédnout si je můžete zde.

Dnes se naši talentovaní fotografové zaměřili na zachycení detailu a práci s hloubkou ostrosti. Všechny fotografie si můžete prohlédnout zde.

Dnes jsme fotili některé z našich oblíbených citátů a také se nám podařilo pořídit několik krásných fotografií v parku u naší školy. Fotogalerii si můžete prohlédnout zde.