V této galerii si můžete prohlédnout výsledky našeho školního focení, kde v hlavní roli na snímcích uvidíte pastelky a další školní či kancelářské potřeby.

Krásné počasí nám umožnilo v září a v říjnu vyfotit v exteriéru spoustu krásných podzimních fotografií. Na všechny tyto fotografie se můžete podívat zde v galerii. V galerii se nachází i několik fotek ze školního zájezdu do Londýna, kterého se účastnila jedna z žaček foto kroužku.

Jako třešničku na dortu jsme si nechali výlet do ZOO v Ústí nad Labem, který se uskutečnil ke konci školního roku jako předpolední setkání kroužku. Určitě si prohlédněte naše povedené fotografie v této galerii.

Dnes jsme se věnovali focení různých předmětů a scén v interiéru. Fotogalerii v tuto chvíli připravujeme.

Při dnešní schůzce si žáci vyzkoušeli při focení kontrast mezi barevnou a černobílou fotografií. Naši práci si můžete prohlédnout zde.

Sluníčko nás dnes vylákalo ven a žáci pořídili první letošní jarní fotografie. Prohlédnout si je můžete v této galerii.

Naši šikovní fotografové zajišťovali fotodokumentaci na školní akci Velikonoční jarmark a také fotili účastníky v jarním foto koutku. Foto koutek měl velký úspěch - největším lákadlem byla naše zapůjčená živá "rekvizita" :-) Dále jsme také zajistili fotodokumentaci dnu otevřených dveří na naší škole. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Dnes jsme si připravili fotografie, ze kterých se v dalším týdnu pokusíme vytvořit krátký komiks. Prohlédnout si je můžete zde.