Projekt EMISE

11.12.2017

V rámci zapojení foto kroužku do projektu EMISE naši fotografové pořídili povedené snímky, které si můžete prohlédnout zde.

Zde si můžete prohlédnout další fotografie s tematikou Vánoc. Tentokrát se do hlavní role dostal hrneček a krásný "bokeh" efekt vánočních světýlek.

Přinášíme vám již druhý článek s pohledem do zákulisí fotografování. Zde můžete vidět jaké přípravy obnáší příprava před focením a jak naše snímky vznikají.

Dnes jsme v rámci kroužku navštívili fotoateliér fotografky Blanky Feiglové, které bychom tímto rádi ještě jednou poděkovali. Žáci se zde dozvěděli cenné informace o práci se světlem při focení, tipy pro focení portrétů, fotek selfie a mnoho dalšího. Několik z nás si vyzkoušelo v prostředí ateliéru fotit a paní fotografka nám udělala krásnou...

Dnešní focení bylo opravdu sladké :-) V hlavní roli můžeme vidět variace sladkostí a bonbónů. Celé fotogalerie je k vidění zde.

Při dnešním netradičním focení jsme se snažili o "foto koláž" malůvek a drobných předmětů. Fotografie se můžete rozkliknout prohlédnout pod textem.